foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

poprz18Przedszkole dziś żegnamy do szkoły się wybieramy…”- I tak nadszedł dzień, w którym nasze 6-latki zakończyły swoją edukację przedszkolną. Dnia 21 czerwca, przedszkolacy w odświętnych strojach rozpoczęły uroczyste pożegnanie najstarszych koleżanek i kolegów z grupy.

Na uroczystość zaproszono rodziców dzieci 6 letnich, dyrektor szkoły- Panią Justynę Rasiak, nauczycieli uczących w przedszkolu, oraz pracowników obsługi. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki żegnając się ze swoimi paniami i przedszkolem. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Pani Dyrektor życzyła dzieciom sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Następnie sześciolatki odebrały z rąk pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Były uśmiechy, uściski, serdeczności, nie obyło się również bez wzruszeń podczas pożegnania się z wychowawczynią, albowiem pierwszy etap życia małych absolwentów już za nimi. Tradycyjnie starszaki zostały także pożegnane i obdarowane upominkami przez młodszych kolegów i koleżanki. Z okazji zakończenia roku szkolnego w przedszkolu, również młodsze dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy uczęszczania na zajęcia w przedszkolu, zajęcia religii i języka angielskiego Na zakończenie wszyscy po słodkim poczęstunku stanęli do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni!!!

autor: B. Paczkowska

GALERIA

Komunikaty

Informacja 1/2019

W czwartek, 14 lutego 2019r.

o godz. 16.00

na sali wiejskiej

spotkanie z Babciami i Dziadkami

ZAPRASZAMY!

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy

 

puchatek

projekt002