Tel. 62 739 20 35 I e-mail: spbogdaj@sosnie.pl

 

dzuśm22Niektórzy zaczynają od uśmiechu dzień. Innym przychodzi z trudem. Bez względu na to czy uśmiechamy się często, czy sporadycznie 5 października odnaleźliśmy w codziennych czynnościach tę szczyptę magii, która wywołała uśmiech na twarzy. W ten dzień w naszej szkole było bardzo  wesoło, a to za sprawą  Dnia Uśmiechu, którego symbolem jest żółta, uśmiechnięta buźka. Dzieliliśmy się uśmiechem wszędzie: na szkolnych korytarzach, w salach lekcyjnych a nawet podczas spaceru – kierując się hasłem „Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy”. Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw, do których biletem wstępu był uśmiech od ucha do ucha. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej gościł na twarzach naszych uczniów, pracowników szkoły a także rodziców.

autor: J. Zawidzka